Навіщо зволожувати і чистити повітря?

Зволожувач очищувач повітря Venta потрібен при різноманітних хворобах дихальних шляхів,, а також стане в нагоді при профілактиці алергії, ГРВІ та грипу - адже давно відомо, що більше 85 відсотків захворювань ми отримуємо всередині приміщень. Більш того, даний прилад допоможе доглядати за паркетом і іншими предметами з дерева, і створить приємний клімат для Ваших рослин.

Переваги очищувача зволожувача повітря Venta

При виготовленні очищувача зволожувача повітря повітря Venta використовується міцна і стійка до зношування речовина - поліпропілен. Він пластичний, довговічний і є досить стійким до різного роду впливів: і фізичного, і хімічного плану. Всі частини приладу, крім моторного блоку, не постраждають від миття в посудомийній машині, що для інших подібних апаратів є неприйнятним.

Всі прилади Venta протягом ось уже понад 35 років виробляються на території Німеччини, що є гарантом німецької якості, якому довіряють у всьому світі. Всі деталі, з яких виготовлені апарати, підлягають повній переробці, що відповідає постулату так званої «зеленої енергії», широко відомому в Європі, але, на жаль, поки що недостатньо популярному у нас. Однак, оскільки Venta йде в ногу з часом, вона завжди відповідає найсучаснішим світовим стандартам.

Наслідки сухого повітря

  • Сухе повітря в опалювальний період висушує слизисті оболонки рота і носа. Внаслідок цього віруси і бактерії безперешкодно проникають в наш організм, збільшуючи ризик виникнення інфекційних і застудних захворювань, а також алергічних реакцій.
  • Сухе повітря ускладнює надходження кисню в кров, викликаючи такі симптоми, як: швидка стомлюваність, мігрень і знижена концентрація уваги.

Поширені запитання